BluePink BluePink
XHost
Oferim servicii de instalare, configurare si monitorizare servere linux (router, firewall, dns, web, email, baze de date, aplicatii, server de backup, domain controller, share de retea) de la 50 eur / instalare. Pentru detalii accesati site-ul BluePink.

Scoala Gimnaziala Campulung la Tisa

Dovlecelul magic! Petrecere de Hallwen,. Elevii clasei a IV a A

Elevii clasei a III a A au sarbatorit ziua Europei printr-o activitate educativa

Intampinam sfintele Paste cu maestrie si culoare. Clasa a III-a A

In cadrul proiectului "Un martisor pentru fiecare", elevii ciclului primar au confectionat martisoare pe care le-au daruit mamicilor si bunicilor. Felicitari copii!

Serbare de Craciun

Felicitari elevilor care cu mandrie au reprezentat scoala noastra la Concursul National de Datini si Obiceiuri de iarna "Cum e datina strabuna", obtinand un binemeritat loc I

Calatorie in timp

O zi magica pentru cei mici si cei mari!

Sunt copil din Romania! Elevii clasei a III -a A sub indrumarea doamnei invatatoare Silvestru Mihaela au sarbatorit in cadru festiv Ziua Romaniei!

Ziua Nationala a Romaniei

Proiect educational : Toleranta - alternativa violentei

"

Elevi care ne reprezinta scoala cu cinste. Martics Emilia clasa a III a A. Locul II la concursul de cros. Felicitari!

"

Felinarul magic. Elevii clasei a III a A, indrumati de d-na inv. Silvestru Mihaela au confectionat cu munca si rabdare minunate " Felinare magice! "

Lupta impotriva traficului de persoane

Ziua portilor deschise - 9 martie 2018

8 Martie la gradinita

Serbare de Craciun

Concurs National "Cum e datina strabuna"

1 Decembrie

Ziua educatiei - cartea cel mai bun prieten

Toamna - Fantezie si culoare Clasa a II-a A, inv. Silvestru Mihaela

Halloween - Dovlecelul vesel

Petrecere de Halloween

Sfarsit de an scolar

Desene pe asfalt

Cum e datina strabuna

Safari foto

Toleranta - Alternativa violentei

1 Decembrie 2016.

1 Iunie.

Vreau sa fim prieteni !

In asteptarea lui Mos Craciun !

LA MULTI ANI, ROMANIA !

Halloween.

Carnaval la grădinită-28 ianuarie 2016.

Serbare de Mos Nicolaie-5 dec2015.

Carnaval. Karneval

Zapada se topeste primavara soseste. Marciusban olvad a ho, itt a tavasz jajj de jo, koszontjuk az anyukakat es persze a nagymamakat.

Asteptam sarbatorile de iarna cu prescolarii din sectia maghiara. Kellemes Karacsonyi unnepet !